Power 24V Relay FTLYCA024Y FT-LYCA024Y LYCA024Y 24VDC DC24V 24V 6A 250VAC 5PIN
★★★★☆ 4.0 134 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.ltinteriordesign.hu
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Solid State Relays
Model FTMSZLHYL
Brand Name FTMSZLHYL
Part Number FTMSZLHYL
Manufacturer FTMSZLHYL
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4 out of 5
★★★★☆
134 ratings | 55 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
75% (101)
4 stars
8% (11)
3 stars
4% (5)
2 stars
2% (3)
1 star
11% (15)